CHS Akibon a Furbel Céleste - Auvergnéský a Bretaňský ohař

Potomci po Zora z Taranky  x  Brando Furbel céleste

Eloi Furbel céleste - od odcestování do nového domečku,nemám o klukovi žádné zprávy,ale věřím se má dobře.Velké stavení a bydlení hned u lesa :-) Eloi šel na práci k lesům.

 

Enzo Furbel céleste - ve věku 6.měsíců a 14 dní absolvoval zkoušku ZV-I.c 212.b a účastnil se klubové výstavy v kategorii dorost VN1/ze 3 psů v kruhu.

Eso Furbel céleste - se zůčastnil klubové výstavy v kategorii dorost VN2/ ze 3 psů v kruhu,zkončil hned za bráškou. Eso ve svých 10.měsících absolvoval vrcholovou soutěž Memoriál Josefa Luxe KBO.Kde vyběhal plný počet bodů a stal se klubovým vítězem a vítězem kontinentálních ohařů.

Evolet Furbel céleste - žije jako společník v rodině,kde se má moc dobře.

Elgíra Furbel céleste - zavítala nedávno na výstavu v Praze,kde dostala ve třídě dorostu VN1

Elgíra absolvovala jako jediná z plemene EB a to i jako nejmladší účastnice O pohár hradu Rychmburk.Startovala na dvodenní klubové akci POLE a VODA.V poli si vedla velmi dobře,odnesla si 2x 3 za systém a vodění na řemeni.K tomu jednu 2 z klidů,ale jinak samé 4..Druhý den odstoupila za nedohledanou kačenu.Na tak mladičkou fenku,je to velká odvaha.

 

Elbrus Furbel céleste - žije u rodiny,kde se jí dostává dostatek lásky.

s Elbrus majitelé absolvovali taktéž první výstavu v HK ve třídě dorostu a získala VN1                              Také se společně chystají na vlohovou práci ZV,tak jim přeji mnoho krásných chvil s holčičkou a držím jim palce at to spolu vše zvládnou jen a jen dobře.

14.9.19  S Elbrus zkusila panička jako vůdkyně, jejich první vlohy v  OMS CHrudim.Starovala jako jediná nejmladší účastnice v 11.měsících.Odnesla si krásné 1.místo a plný počet bodů.

Elbruska také strávila den na speciální klubové výstavě 21.9.19 a odnesla si hned dva úspěchy.Z kruhu si odnesla známku V2...a hned na to odjela s páněčky do pole ,kde si splnila druhou zkoušku T.A.N.

GRATULUJI majitelům za pěkné předvedení a úspěšný start.

 

 

Potomci po Zora z Taranky  x  Amore Furbel céleste

DRAINO FURBEL CÉLESTE - pracuje pod LČR 

Draino (Drago) pracuje v terénu denně se svým pánečkem v několika revírech a potěšující pro mě je že pracuje opravdu dobře,DĚKUJI.

DAKAR FURBEL CÉLESTE - žije u rodinky v Rostokách u Prahy.Dakárek byl původně jen jako rodinný společník pro Jiříčka,ale někdy to s kartami trochu zamíchá a dopadne to lépe ,než očekáváte,za co jsem moc ráda,protože se kluk šikovná posunul o kousek dál a splnil zkoušku do chovu T.A.N,klubová výstava 1.5.19 - V1,CAC, DKK 0/0 - chovný jedinec. http://www.breton.cz/genealogie/bo/dakar_furbel_celeste.html

 

DUNA FURBEL CÉLESTE - žije na slovensku a pracuje po boku dravce a jde jim to spolu moc pěkně za co jsem moc ráda že jim to funguje.Dunečka byla na Oblastní výstvě všech plemen Pezinok v kategirii dorost,aby si mohla s paničkou vyzkoušet jaké je to .Posuzovala je paní rozhodčí Hana Ahrens,Dr.Váczi-Balogh Zsuzsanna:V1,VTM.s krásným posudkem.Pokud vše půjde jak má tak se Dunečka zařadí na SK jako chovná fenka,tak jí držíme vše co máme at jim to dopadne dobře.

Dunečka se zůčastila zkoušky T.A.N. obstála vemi dobře a byla hodnocena jako nejlepší ohař zkoušky a získala tak 1.místo-Gratuluji moc a jsem na majitelé a odchovánky náležitě pyšná.Také byla k vidění na klubové výstavě,kde si Dunečka odnesla V1,CAC,KV,BOB.                                                                                              Dunečka dne 19.10.2019 splnila Podzimní zkoušku v I.ceně s počtem 226 bodů.

DAKOTA FURBEL CÉLESTE - zůstala v naší stanici,splnila si dvě podmínky do chovu,ale tím to nekončí,její kariéra se teprve rozjede v roce 2019.Dakota splnila podmínku do chovu T.A.N. a DKK.Také ZV Konopiště v roce 2019.Také si byla zkusit Memoriál Josefa Luxe,kde zkončila ve II.ceně.

 

Potomci po Viera z Taranky  x  Juk od Stanovského

CICERO FURBEL CÉLESTE - žije u rodinky s dětmi,jako psí kamarád.

 

CIKLON FURBEL CÉLESTE - žije na SK jednou,třeba bude chovný.

Ciklon se zůčastnil v čr klubové výstavy 1.5.19 - se známkou V1,také zkoušky do chovu T.A.N.-OBSTÁL.Jako další potřebu do chovu , Ciklonek absolvoval klubovou výstavu na SK,kde získal krásné ocenění V1,CAC,KV,BOS.

 

CEDRA FURBEL CÉLESTE - žije na sk pracuje na letišti a plaší ptactvo a jinou zvěř.

 

CENTA FURBEL CÉLESTE - žije v Srbsku na budoucí chov a momentálně již pracuje po boku pána na lovech.

 

CITRA FURBEL CÉLESTE - je využívaná zatím jen lehce s partákem dravcem.

 

CYPRA FURBEL CÉLESTE - žije v Ostravě u rodiny.

 

 

CEDRIKA FURBEL CÉLESTE - žije v Mělníku , zatím jediná pracuje na soutěžích.

NFT- 16.b EXC ve věku 16 měsíců,.Memoriál Josefa Luxe - III.c ve věku 16.měsíců,.2 x Pohár Sv.Huber 70.b - 4.místo., nominace Pohár Sv.Hubert - 74.b - 2.místo.

 

 

 

 

 

Potomstvo po Viera z Taranky  x  Iovinko

 

BRANDO FURBEL CÉLESTE - má za sebou již krásnou kariéru,splnil podmínky do chovu a již má potomstvo,se Zorou z Taranky a nedávno kryl fenku Walkýru z Taranky.

Narodil se početný vrh 5p/5f. Z toho 1f OB-4ČB/1p OB-4ČB...

Dne 22.7.2019 kryl Brando další fenu : Amandu ze Stříbrného ráje.Narodil se poměr 4p/1f - barevně 3 pejkové OB a 1 ČB/ 1f - OB

 

Brando zde

Klubové Výstavní ocenění:
V1, 2x CAJC, 2x BOJ, KVM, VSV, BOB

 

Zkoušky:

T.A.N. ZV-Konopiště - I.c
PZ - I.CACT vítěz klubových PZ
Memoriál Josefa Luxe - I.c
2x Svatý Hubert - nominace 5.místo                                                                                                                  ZV-Novomlýnské derby/CACT/ - I.c - 225.b CACT vítěz v plemeni

Aktivně využíván na honech.

DKK 1/1

 

BLANCO FURBEL CÉLESTE - Blanco žije na slovensku,nemám o něm žádné zprávy.

 

BALTO FURBEL CÉLESTE - Baltík je u prýma lidí a již splnil klubovou výstavu do chovu,také zkoušku T.A.N. se známkou - OBSTÁL 1.MÍSTO. Výsledek DKK 0/0 a i Baltíček se zařadil do chovných jedinců a snad i on se letos stane otcem štěnat v naší stanici.

Výstava : V1,CAC

 

BONNET FURBEL CÉLESTE - Bonnet žije spokojený život u svého pána.

 

 

BRISE FURBEL CÉLESTE - Brísinka se stala chovnou fenkou DKK 0/0 

Výstava : V2 - klubová Konopiště 2017,VSV - Předhradí - V2  2018.                                                         ZV-Novomlýnské derby /CACT/ - 208.b/nos 4,,T.A.N. - OBSTÁLA,,Memoriál Josefa Luxe- I.cena 212.b /nos 4    

 

BRILLANT FURBEL CÉLESTE - Bri žije s pánečkem na slovensku společně se psí kamarádkou labradorkou jako rodinný společník

 

 

Potomstvo po Viera z Taranky x Odin z Taranky..

ARNY FURBEL CÉLESTE - NEBOLI KARÁSEK,ŽIJE U RODINY S DĚTMI.

 

ANDRÉ FURBEL CÉLESTE - ODJEL K PRAZE DO VELKÉ RODINY.

 

AZBO ODJEL DO MĚLNÍKA NA VLOHOVÉ SOUTĚŽE , SPLNIL HNED NĚKOLIK SOUTĚŽÍ A ZKOUŠEK,ALE JEHO VÝSLEDEK DKK,NEBYL PŘÍZNIVÝ A TAK SE RADĚJI ROZHODLO PRO JEHO UKONČENÍ KARIÉRY.

ZV-I.c,,T.A.N.,,MVV - I.c CACT 220.b,,MJL - II.c

 

 

AMORE FURBEL CÉLESTE ZŮSTAL DOMA A STAL SE CHOVNÝ JEDINEC.JEHO GALÉRIE ÚSPĚCHŮ JE V SEKCI ŠTĚNATA VRH "D" 

ZKOUŠKY:

TAN
2x Novomlýnské derby - I.c, 1x vítěz za kontinentální ohaře
2x MJL - I.c, 2x Klubový vítěz
NFT - bon
Pohár Svatého Huberta - 2x Vítěz nominační soutěže
MFT - 14 points
Účastník Světového poháru Chorvatsko - 2017 a Francie - 2018

 

Výstavní ocenění:

Klubová výstava - V, CAJC, BOJ, BOB
Speciální výstava - CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS

 

ALFA FURBEL CÉLESTE SE TĚŠÍ DOMOVA V BELGII JAKO RODINNÝ SPOLEČNÍK.

 

 

 

 

TOPlist