CHS Akibon a Furbel Céleste

1.11.2015.vrh Saint-Germainského ohaře:

V naší CHS byl odchován jeden vrh Saint-Germainského ohaře,zapůjčená fenka Dona de L'Etang du Vert a krytá byla psem na slovensku jménem Gabin des Landes des Sologne.Z tohoto spojení bylo odchováno 1pes a 1fenka..Fenka jménem Allegéance AKIBON odešla na slovensko,kde pobývá do dnes a je jako společník u mladého páru.S "All" jak jí ríkají,chodí na tůry,také nedávno absolvovala závody dog treck a umístila se na krásném místě-GRATULUJI!

 

Allegéance AKIBON-na fotkách

druhý sourozenec kluk,jménem Aimeé AKIBON je jako společník u mladé slečny,která pracuje jako ošetřovatelka v Zoologické zahradě ZOO ZLÍN.

Aimeé se dopracoval až k chovnosti-splnil tak zkoušku do chovu T.A.N.,klubovou výstavu : V1, CAC, Klubový vítěz, BOB.. DKK 0/0 a již probíhají námluvy s fenkou L Isabela de l'Etang du Vert,která také splnila podmínky do chovu : TAN 1.místo,,kl.výstava : V1, CAC, Klubový vítěz, BOS,,DKK 0/3.

 

Po Aimém jsou štěnátka ze spojení Aimeé AKIBON x L Isabela de L'Etang du Vert a to v poměru 7 štěnátek 

3 psi/4 feny - GRATULUJI.

Aimeé AKIBON

 

 

http://www.breton.cz/genealogie/sgo/lisabella_de_letang_du_vert.html odkaz na fenku a psa http://www.breton.cz/genealogie/sgo/aime_akibon.html

 

 

 

TOPlist