První vrh bretaňských ohařů v naší chovatelské stanici byl v roce 2015 a to ze spojení Viera z Taranky a Odin z Taranky.

Arny,André,Amígo,Azbo,Amore,Alfa,Afra - VŠECHNA MIMINKA NAŠLA SVÉ DOMOVY.

Arny, Amígo,Afra žijí u rodin s dětmi a zaplňují jim tvářičky úsměvem,protože bretoňáčci jsou takový milí komici po celý svůj život.

Alfa odcestovala do Belgie ke starším lidem,kde ještě spolu s bretoní kamarádkou naplnují radostí každý den milé rodině.

André odjel k Praze k jednomu milému pánečkovi,který si Andrého vybral k policejním účelům a to na vyhledávání drog.Zatím si kluk vede dobře a je cvičen na rozeznávání pachu,co přesně má v daných situacích hledat a to v objektech jako jsou věznice a letiště.

Azbo měl před sebou slibnou kariéru,kdy v roce splnil zkoušku do chovu TAN a hned tentýž den absolvoval i ZV na Konopišti v I.ceně...V neposlední řadě běžel i soutěž Memoriál Václava Vančury - 220.b v I.ceně a získal i titul CACT..

Azbo Furbel céleste

Amore zůstal u nás doma,kde plní loveckou a sportovní náplň mého muže,,již jako štěnátko se zůčastnil klubové výstavy kde byl velmi kladně hodnocen známkou VN1 a odnesl si z výstavy i nejlepší štěně.Jako dorost absolvoval další klubovou výstavu a to jako V1,CAJC,BOJ, a v kategorii dospělích : 2x V1,2x CAC,VSV,BOB,BOS..Jeho výstavní náplň ale není to podstatné,,Jelikož se věnujeme převážně vlohovým soutěžím je pro nás důležitá klubová výstava a to dvakrát do roka,takže tyhle ocenění jsou pouze klubová!

Amor/Dunánek/ a to přezdívka proto,že vypadá jako jeho babička Duna :-D

Dunánek se od roku věku začal účastnit i pracovních soutěží,kdy si po každém startu odnesl krásné místo : 2x Novomlýnské Derby a z toho jednou jako "Vítěz",,T.A.N,,2x Memoriál Josefa Luxe a to po dvakrát jako "Klubový Vítěz" a 1 x "Vítěz MJL" za celou skupinu startujících psů",,NFT- 9.b,,,MFT-14.b,,2x Svatý Hubert-lov se psem kde skončil první den jako druhý a v Nominační soutěži skončil na krásném 1.místě..Také byl dvakrát nominován na Evropský pohár který se každý rok koná v jiné zemi a to v roce 2017-Chorvatsko-Zadar a 2018-Francie - Coolus.