Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CHS Akibon a Furbel Céleste

V roce 2015 jsme v naší chovatelské stanici plánovali první vrh bretanského ohaře.Bylo to spojení Viera z Taranky x Odin z Taranky.

Narození miminek bylo 2.5.2015 a narodilo se 5 pejsků a 2 holčičky.-3 pejskové černobílý-Arny plnohodnotně dává lásku v rodině,André-šel k majiteli,který s ním pracuje u policie jako vyhledávač drog, další pejsek Amígo je plnohodnotný rodinný společník,2 oranžovobílý-Azbo je soutěžní pes a Amore taktéž pracuje u nás,jako soutěžní pracant a 2 oranžovobílé holky-Alfa-ta odcestovala do Belgie.

 

 

 

 

 

 

V roce 2016 se v naší chovatelské stanici narodil vrh 'B' a to po Viera z Taranky x Iovinko impotr Itálie,žijící a sportující převážně na Slovensku,také majitelem oslovován jménem(Brando).Miminka se narodila 10.6.2016-4 pejskové a 2 holčičky,z toho 2 psi ozanžovobílí-Balto a Bonnet,1čenobílé barvy-Blanco a 1 hnědobílé barvy-Brando,narodil se jako první a tak dostal jméno po otci a 2 oranžovobílé holčičky-dostali tak jména Brise a Brillant.

v tomto roce se plánované krytí povedlo a bylo to spojení Viera z Taranky x Juk od Stanovského.

miminka se narodila 02.05.2017 a to v poměru 2 pejskové a 5 holčiček..zbarvení následující:1 pes oranžovobílý a 1 pes černobílý,,3 holčičky oranžovobílé a 2 holčičky černobílé.Všechny dětičky mají své páníčky a milujíci rodiny.

 

TOPlist